CLAG024G301 00XH

| paneeli Malli | CLAG024G301 00XH |
|---|---|
| paneeli Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| CLAG024G301 00XH Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pikselimäärä | 320(RGB)×240 (QVGA) |
| Järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue (mm) | 48 × 36 (H×V) |
| Ääriviivat (mm) | 51.8 × 43.2 × 1 (H×V×D) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| hoito | Without Polarizer |
| luminanssi | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 500 : 1 (Typ.) (TM) |
| Katselukulma | 60/60/60/50 (Typ.)(CR≥10) |
| Vastaus | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Hyvä näkymä osoitteessa | - |
| Työtila | TN, Normally White, Transmissive |
| Lasipaksuus | 0.50+0.50 mm |
| transmissiviteetti | 5.2% (Typ.)(with Polarizer) |
| Värisyvyys | 262K 61% (CIE1931) |
| taustavalo | No B/L |
| Massa | TBD |
| Virkistystaajuus | - |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Driver IC-luettelo | Suggest COG NT35706 |
| Max. Arvioinnit | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com on CPT CLAG024G301 00XH: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CPT CLAG024G301 00XH ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAG024G301 00XH: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAG024G301 00XH: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAG024G301 00XH-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CPT CLAG024G301 00XH ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAG024G301 00XH: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAG024G301 00XH: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAG024G301 00XH-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "CLAG024G301 00XH"
- CPT CLAG024G301 00XH
- CLAG024G301 00XH-lomake
- CLAG024G301 00XH-kuva
- CLAG024G301 00XH hinta
- CLAG024G301 00XH-jakelija

